Načítám Akce

• akce již proběhla.

Den otevřených dveří v Mariánské Týnici

15 září v 10:00 - 18:00

K zachování kulturního dědictví přispívají obnovené památky po celé republice. Přijměte naše pozvání do Mariánské Týnice, barokního skvostu západních Čech.

Přijďte načerpat kouzlo někdejšího poutního místa a okolní krajiny, která v letošním roce právem získala prestižní Označení Evropské dědictví. Vdechněte atmosféru tohoto historického místa a okolní krajiny utvářené v minulosti bývalým cisterciáckým klášterem v Plasích. Užijte si Den otevřených dveří v Mariánské Týnici, kde nebudou chybět ani soutěže a hry pro celou rodinu!

Během dne zahrají nejen hudební soubory ZUŠ v Kralovicích. V rámci doprovodného programu se představí také žáci Základní umělecké školy v Třemošné, pod vedením paní učitelky Lenky Tegiové Kořínkové. Děti i dospělí se mohou těšit na scénické čtení LiStOVáNí, které své diváky a posluchače přenese do knihy Ivy Procházkové Myši patří do nebe. Nebude chybět známý moderátor, oblíbené losování o ceny a na závěr vystoupí plzeňská hudební formace Papersand.

Během celého dne si budete moci vyzkoušet nejrůznější doprovodné aktivity jako například kolo štěstí, virtuální realitu, malování na tvář nebo výrobu vlastních odznáčků. Na každém stanovišti navíc děti získají razítko do soutěžního leporela o drobné ceny.

Zveme na celodenní akci pro celou rodinu 🙂

Datum:
15 září